Rowery Trek 2019

Rowery Trek 2019

Prezentujemy Wam niesamowitą kolekcję rowerów marki Trek na rok 2019. Każdy rower jest bardzo przemyślany, serie zostały uproszczone i tworzą bardzo spójną całość. Wyglądają świetnie i mają jeszcze lepsze ceny. Szykuje się prawdziwy hit 🙂

Nowy Marlin

Nasz numer jeden to podstawowa seria rowerów górskich Marlin, które dostały zupełnie nową ramę. Widać tu zdecydowanie inspirację odświeżonym już w tym roku X-Calibrem. Ścieżkowa geometria, nowoczesne profile aluminiowych rur, wewnętrzne prowadzenie pancerzy z możliwością montażu regulowanej sztycy (!), mocowania błotników, bagażnika i nóżki. Wszystkie wyposażono w hydrauliczne hamulce tarczowe. Poprawiono wszystkie elementy stanowiące punkty styku użytkownika z rowerem: siodło Bontrager Arvada,  szersze i bardziej płaskie platformowe pedały oraz chwyty skręcane śrubą, co zapobiega obracaniu się na kierownicy. Do wyboru trzy modele, każdy w dwóch opcjach kolorystycznych w przedziale cen od 1999 zł do 2899 zł

Damskie górale też całkowicie odmienione. Uproszczenie nazewnictwa: zamiast serii Skye będzie to po prostu Marlin WSD. W rozmiarach 17,5″ i 18,5″ na kołach 29″ rama identyczna jak w pozostałych Marlinach. Mniejsze rozmiary 13,5″ i 15,5″ na kołach 27,5″ zbudowano na ramie z obniżonym przekrokiem dla większego komfortu i poczucia bezpieczeństwa kobiet o niższym wzroście. Zmieniono siodło na Bontrager Ajna z szerokim otworem na środku, który znacznie poprawia komfort jazdy. Do tego wszystkie powyższe zalety Marlina i cudowna kolorystyka.

X-Caliber w lepszej cenie

Doskonała rama wprowadzona w tym sezonie pozostaje bez zmian, mamy oczywiście nowe kolory – po dwa w każdym z trzech modeli do wyboru. Najlepszy w serii X-Caliber 9 w rewelacyjnej cenie 4899 zł przy nieznacznych tylko oszczędnościach na osprzęcie, napęd wciąż 2×11, a widelec powietrzny Rock Shox z manetką. Pozostałe dwa wciąż tak samo dobrze wyposażone, za to X-Caliber 7 tanieje o 100 zł i będzie kosztować 3099 zł.

Najlepsza zabawa z Roscoe

Świetnie przyjęty Roscoe, zbudowany na tej samej ramie co X-Caliber, ale wyposażony w koła 27,5 z szerokimi oponami 2,8 cala i amortyzator o skoku 120 mm, będzie teraz dostępny w jeszcze lepszej cenie. Podstawowy Roscoe 6 kosztować będzie 3499 zł, a Roscoe 7 z regulowaną sztycą dostaniemy za 4399 zł.  Najlepszy w serii Roscoe 8 dostanie z kolei napęd 1×12, poszerzy więc zakres przełożeń. Na tej maszynie wypatrujcie nas niebawem na warmińskich ścieżkach 😉 Roscoe polecamy każdemu, kto chce bawić się na szlakach bez rozbijania banku. Idealny do szkolenia techniki, wspaniały też dla wszystkich ścigających się jako rower zimowy.

Procaliber bez przedniej przerzutki

Rama w hardtailach Procaliber z przegubem IsoSpeed nie zmienia się, sporo nowości za to w ich osprzęcie. Wszystkie modele będą wyposażone w napęd 1×12 i nowe koła Bontrager Kovee z szerokimi obręczami. Aluminiowe modele będą tańsze: Procaliber 6 6599 zł, a Procaliber 8 7899 zł.  Prawdziwym hitem na trasach wyścigów w 2019 powinien być karbonowy Procaliber 9.7 za 10999 zł w przepięknym kolorze głębokiej czerwieni. Rower otrzymał koła Bontrager Kovee Elite 23 Carbon dostępne dotychczas w modelu Procaliber 9.8 za 17999 zł, do tego amortyzator Rock Shox Reba i napęd Srama 1×12.

Nowości w fullach – aluminiowy Slash

W rowerach z pełnym zawieszeniem o mniejszym skoku w 2019 rewolucji nie będzie. Full cross country Top Fuel trzyma świetny poziom, nieznaczne zmiany będą jedynie w osprzęcie. Pojawiają się za to nowe piękne kolory w malowaniach Project One, które będą dostępne również w hardtailach Procaliber i szosach. Ścieżkowe rowery Fuel Ex na kołach 29″ lub 27,5″ Plus zostały znacznie zmienione w 2018, więc na kolejny sezon mamy nowe kolory, drobne zmiany w wyposażeniu i bardzo konkurencyjne ceny.

Nową ramę dostanie model Remedy na kołach 27,5″. Ze względu na duże zmiany w budowie dampera, Trek rezygnuje z pływającego amortyzatora tylnego Full Floater. Prostsza budowa, a jednocześnie doskonała praca zawieszenia dzięki zaawansowanym możliwościom dampera ReAktiv.

Nareszcie pojawi się wyczekiwana rakieta enduro Slash 8 w wersji aluminiowej, a tym samym znacznie bardziej przystępnej cenie, która naprawdę powala – 13 199 zł. Do wyboru dwa malowania, a dla bardziej wymagających dostępne wersje z węglową ramą i bogatszym osprzętem.

Ciekawostką do zadań specjalnych jest w pełni zawieszony Stache 8 z aluminiową ramą, skokiem  130 mm, regulowaną sztycą oraz potężnymi kołami i oponami 29 x 3.0. Dostępny będzie również jego brat ze sztywną karbonową ramą, dropperem i widelcem 120 mm skoku.

Nowy Dual Sport

Nowe efektowne ramy również w wygodnych rowerach z serii Dual Sport. Nowoczesna linia, sportowy charakter, wewnętrzne prowadzenie pancerzy, mocowania błotników, bagażnika, nóżki.  Ceny na podobnym poziomie od 1999 zł, a DS 2 tanieje o 100 zł i kosztować będzie 2399 zł.

Modele dla kobiet również z nową ramą o damskiej geometrii i bardziej komfortowej pozycji. Dla uproszczenia rezygnują z nazwy Neko i będą to po prostu Dual Sport WSD. Do wyboru trzy modele w czterech pięknych malowaniach.

Gravelove

Trek nieco później niż inne marki wypuścił na rynek modne ostatnio rowery szutrowe, ale marka ta zawsze stawiała przede wszystkim na przemyślane i dopracowane produkty. Gravele Checkpoint w wersji aluminiowej ALR i karbonowej SL pojawiły się już wiosną tego roku. Dochodzą teraz tańsze wersje na aluminiowej ramie Checkpoint AL, a ich ceny rozpoczynać się będą już od 4599 zł.

Szosa

Wprowadzona w tym roku linia budżetowych szos Domane AL zyska lepsze ceny i więcej modeli w serii. Wszystkie oparte będą wciąż na aluminiowej ramie z węglowym widelcem. Podstawowy Domane AL 2 z pełnym napędem Shimano Claris 2×8 kosztować będzie 2699 zł, a Domane AL 3 z napędem Shimano Sora 2×9 3499 zł. Dojdą też modele z Tiagrą i 105, odpowiednio 4499 zł i 5799 zł.

Domane SL na ramach z włókna węglowego z rodzielaczami IsoSpeed pod siodłem i przy główce będą mieć koła na sztywnych osiach i do wyboru wersje z hamulcami szczękowymi lub tarczami. Utrzymają też poziom cen począwszy o 9799 zł za Domane SL 5 z pełną grupą Shimano 105.

Tarczowe hamulce pojawią się też w najlżejszych szosach z serii Emonda, zarówno w aluminiowych modelach ALR, jak i węglowych SL I SLR. Duży wybór fantastycznych kolorów

Wisienką na torcie są udoskonalone ramy najlepszych wyścigowych rowerów Madone: aerodynamiczne, lekkie, a przy tym wygodne. Całkowicie nowa górna rura IsoSpeed w Madone SLR jest regulowana, dzięki czemu umożliwia indywidualne dostosowanie do preferencji rowerzysty i terenu. Jednocześnie jest tłumiona w płynnym i kontrolowanym ruchu powrotnym, zapewniając większą stabilność na trudnych nawierzchniach. Przy najniższym ustawieniu zapewnia do 17% większe pochłanianie wstrząsów w porównaniu z poprzednią generacją Madone, a tłumienie powrotu zredukowano o 13%.

Największą zmianą w zakresie osprzętu są wyczekiwane opcje z hamulcami tarczowymi. Niebagatelną kwestią jest też duży wybór pięknej kolorystyki dostępnej w opcji Project One i w gotowych projektach.

Triathlon w nowej kolorystyce

Speed Concept to doskonały rower triathlonowy i na kolejny sezon jego wyjściowa wersja pozostanie bez zmian – kolor, osprzęt i cena. Pojawią się za to nowe piękne malowania dostępne w gotowych rowerach, jak również nowe opcje kolorystyczne w autorskich rowerach w najlepszym programie personalizacji Project One.

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne to najprężniej obecnie rozwijająca się gałąź rynku. Nic dziwnego, bo jazda na elektryku to czysta zabawa. Kto twierdzi inaczej, chyba nie miał do do czynienia z porządnym rowerem elektrycznym. W nowej kolekcji mamy sporo udoskonaleń. Dotyczy to przede wszystkim rowerów e-MTB Powerfly, których czerwcowa premiera spotkała się z wielkim entuzjazmem. System ze zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB wygląda świetnie i jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika. Dzięki ukryciu w ramie jest chroniony, można go łatwo wyjąć bez użycia narzędzi, a dodatkowo można założyć koszyk na bidon. Najlepsze wspomaganie i pojemny akumulator Bosha zapewniają optymalną moc w kilku trybach i duży zasięg 500 Wh. Do tego rewelacyjna ścieżkowa geometria – Powerfly to ebike,który doskonale jeździ w terenie. Do wyboru kilka modeli w różnej konfiguracji osprzętu, hardtaile i fulle oraz rowery dla kobiet.

W podobny sposób przeprojektowano ramy elektrycznych rowerów Dual Sport, co, poza wymienionymi już wyżej zaletami, znacznie poprawiło też wygląd ramy. Mocny silnik Bosch Active Line Plus 250 Wattów ze wspomaganiem do 32 km/h. Dostępne wersje dla kobiet i mężczyzn.

Rowery dla dzieci

Duże zmiany nadchodzą w serii rowerów dziecięcych. Kompletnie nowe, zbudowane od podstaw maszyny dla najmłodszych użytkowników są znakomite pod każdym względem.

Seria Wahoo stawia na lekkość i prostotę. Rowery zbudowane są na lekkiej lecz wytrzymałej aluminiowej ramie ze sztywnym aluminiowym widelcem. Prosty napęd z jedną przerzutką i 8-rzędową kasetą z dużym zakresem przełożeń. Aluminiowy kokpit, stery typu ahead, aluminiowa sztyca z dwoma śrubami to wyposażenie, które wpływa na niską masę i poprawia jakość jazdy. Rowery będą dostępne w trzech rozmiarach kół 20″, 24″ i 26″, a każdy rozmiar aż w pięciu wersjach kolorystycznych. Ich waga to odpowiednio 8,85 kg, 9,24 kg oraz 9,93 kg . Nareszcie dziecko nie musi mieć roweru cięższego niż Twój własny 🙂

Dla dzieciaków jeżdżących konkretnie w terenie jest Roscoe na kołach 20″ lub 24″. Podobnie jak wersję dla dorosłych wyposażono go w szerokie opony 2,8″, które pozwolą gładko pokonać każdą przeszkodę. Sztywny aluminiowy widelec obniża wagę roweru – lekkiemu użytkownikowi wystarczą właściwości amortyzujące potężnych opon. Pewne hamowanie i bajerancki wygląd gwarantują tarczowe hamulce. Napęd 1×8 zapewnia prostotę obsługi, a odpowiedni zakres przełożeń kaseta 11-34. Smaczki takie jak wewnętrzne prowadzenie pancerzy dopełniają doskonałą całość 🙂 Rowery dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych w obu rozmiarach.

Nowe rowery Trek 2019 już dostępne w naszym sklepie w Olsztynie, w najbliższym czasie kolejne dostawy. Wszystkich zainteresowanych konkretnym modelem zapraszamy do składania zamówień sezonowych. Jest to gwarancja stuprocentowej dostępności, a jednocześnie najszybszej możliwej dostawy wymarzonego sprzętu. Przypominamy, że wszystkie rowery można kupić u nas w ratach 10×0% 🙂

Pełna kolekcja rowerów na stronie Trek Bikes


Produkty promocyjne

Najlepsze promocje -10% -20% -30%