Rowery Trek 2020

Rowery Trek 2020

Prezentujemy Wam niesamowitą kolekcję rowerów marki Trek na rok 2020. Wyjątkowo dużo nowości we wszystkich segmentach: szosowych, mtb i elektrycznych. Mnóstwo niesamowitych kolorów nawet w podstawowych modelach.

Supercaliber – najbardziej oczekiwany rower roku

Trek Supercaliber to całkowita nowość zbudowana od podstaw. Niesamowity koncept, który łączy najlepsze cechy hardtaila i fulla w doskonałą całość. Lekki, wydajny, szybki rower xc, który płynnie pokonuje przeszkody i zachowuje świetną trakcję. Ramy i koła wyłącznie węglowe, 100 mm skoku z przodu i 60 z tyłu, a wszystkie rozmiary na kołach 29″. Dostępne 3 modele w różnych opcjach kolorystycznych, a niebawem także indywidualne malowania Project One

Top Fuel skręca w stronę ścieżek

Klasyczny full XC Top Fuel zmienia swoje oblicze, idąc w kierunku większej uniwersalności. Większy skok 120 mm z przodu i 115 z tyłu oraz regulowana sztyca pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się jazdą, ale dobrze sprawdzą się też na górskim maratonie. Do wyboru 4 modele, 3 węglowe i podstawowy z ramą aluminiową.

Fuel EX ten jedyny by rządzić wszystkimi

Zmienia się również najbardziej uniwersalny w kolekcji Fuel EX. To idealny rower, jeśli chcesz mieć jeden rower do wszystkiego. Zjedzie wszystko i wszędzie podjedzie, skoczyć też lubi. Udoskonalona rama, zawieszenie 140/130 mm z damperem mocowanym na sztywno, a w karbonowych ramach praktyczny schowek na zestaw naprawczy. Nie będzie już wersji typowo damskich, teraz wszystkie kolory dostępne są we wszystkich rozmiarach. Większość na kołach 29″, rama XS na kołach 27,5″, a S ma 2 opcje kół do wyboru.

Nowości w hardtailach

W ślad za nowym Marlinem w 2020 idzie X-Caliber. Odchudzona rama, wewnętrzne prowadzenie linek i duże zmiany w konfiguracji osprzętu. Wszystkie z powietrznymi widelcami Rock Shox, a modele 8 i 9 z napędem 1×12. Do tego piękna kolorystyka, tradycyjnie jeden kolor bardziej stonowany, a drugi wyrazisty.

Na tej samej ramie zbudowano Roscoe, wspaniały rower do zabawy na ścieżkach wyposażony w koła 27,5 z szerokimi oponami 2,8 cala i amortyzator o skoku 120 mm. Modele 7 i 8 z regulowaną sztycą i napędem 1×12, a podstawowy w bardzo przystępnej cenie 3999 zł.

Marliny to przede wszystkim odświeżona kolorystyka w tym piękne malowania typu kameleon dostępne do tej pory tylko w najdroższych rowerach. Marlin 5 ma już kasetę, zamiast wolnobiegu, Marlin 6 dostał napęd 2×8, a Marlin 7  2×9 i lepsze hamulce hydrauliczne Shimano

Z Domane polubisz każdą szosę i nie tylko

Całkowicie zmienia się Domane, komfortowa szosa na długie trasy i zróżnicowane asfalty. Nowa rama o bardziej aerodynamicznym kształcie, ta sama wygładzającą trasę technologia IsoSpeed, prześwity na opony o szerokości nawet 38C oraz zintegrowane rozwiązania, jak schowek na przechowywanie zestawu naprawczego. Słowem idealny uniwersalny rower szosowy.

Madone i Emonda z tarczą

W szybkich i lekkich szosach Madone i Emonda przeważać będą modele z hamulcami tarczowymi. Sporo nowych opcji kolorystycznych i pięknych malowań kameleon. Nowością jest też Madone Speed z lemondką w zestawie, którą łatwo i szybko mocuje się do kierownicy. 

Coraz szersza oferta e-mtb

Kolejną niesamowitą nowością jest elektryczny Rail. Rasowy rower enduro z najlepszym wspomaganiem elektrycznym Boscha. Zjeżdża tak samo szybko jak Slash, za to podjeżdża dużo szybciej. Dostępnych kilka modeli zbudowanych na ramach aluminiowych lub węglowych.

Duże zmiany również w modelach Powerfly i Powerfly FS. Odświeżone ramy, ale przede nowy system Performance Line CX, zastosowany też w Railach. To najmocniejszy napęd firmy Bosch. Lekki, kompaktowy z minimalnym oporem podczas pedałowania. Performance Line CX przyspiesza bardzo mocno, reaguje bez opóźnienia oraz zapewnia łatwe prowadzenie z jeszcze większą kontrolą.

Elektryki w mieście

W segmencie rowerów miejskich również wspaniałą nowość Allant+. Wyposażony w ramę aluminiową lub karbonową  z prostą lub obniżoną górną rurą. Za wspomaganie odpowiada Bosch Performance Line CX  (opisany w akapicie wyżej) lub Bosch Performance Speed, który oferuje większą prędkość dzięki podwyższonemu momentowi obrotowemu i wspomaganiu do 45 km/h.  Allant+ ma też przemyślane zintegrowane rozwiązania jak system zintegrowanego wymiennego akumulatora (R.I.B.) Treka oraz elegancki komputer pokładowy Kiox z zabezpieczeniem antykradzieżowym.  To bezpieczny, inteligentny i niezwykle wygodny towarzysz codziennych dojazdów.

Jeszcze większy wybór rowerów dla dzieci

Wprowadzone w tym roku superlekkie modele Wahoo i terenowe rowery na szerokich oponach Roscoe 20 i 24 spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Zostają więc w kolekcji na kolejny sezon niezmienione. Oferta poszerza się o nową serię Precaliber dostępną z kołami od 12 do 24″w różnych opcjach kolorystycznych. To doskonale dopasowane, bezpieczne i wygodne rowery w bardziej przystępnej cenie. Pojawia się też długo oczekiwany rowerek biegowy Kickster w dwóch kolorach do wyboru.

 

Nowe rowery Trek 2020 już dostępne w naszym sklepie w Olsztynie, w najbliższym czasie kolejne dostawy. Wszystkich zainteresowanych konkretnym modelem zapraszamy do składania zamówień sezonowych. Jest to gwarancja stuprocentowej dostępności, a jednocześnie najszybszej możliwej dostawy wymarzonego sprzętu. Przypominamy, że wszystkie rowery Trek 2020 można kupić u nas w ratach 10×0%, a rowery powyżej 10 tys. zł w ratach 50×0% 🙂

 

 

 

 

 


Produkty promocyjne

Najlepsze promocje -10% -20% -30%