Buty rekreacyjne

Buty rekreacyjne marki Bontrager do turystycznej jazdy na rowerze znacznie różnią się od sportowego obuwia mtb i szosowego. Priorytetowe przy ich projektowaniu jest zapewnienie użytkownikom maksymalnego komfortu, przy jednoczesnej odpowiedniej efektywności. Kształt podeszwy i zasłonięte otwory na bloki, pozwalają wygodnie użytkować buty ze zwykłymi pedałami. Jeśli jednak zdecydujesz się na pedały wpinane, wystarczy wyciąć zaznaczone miejsce w podeszwie i wkręcić bloki SPD.
W ofercie są buty do jazdy szosowej zapinane na trzy rzepy i modele odpowiednie w teren z bieżnikowaną podeszwą zapinane na jeden rzep i sznurowane. Buty rekreacyjne odznaczają się stonowaną kolorystyką i bardziej “cywilnym” wyglądem, pasującym do codziennej odzieży. Świetnie sprawdzą się do codziennej komunikacji, dojazdów do pracy.
Marka Bontrager zwraca uwagę na stale rozwijający się rynek produktów dla kobiet. Także w tej grupie obuwia mamy modele damskie stworzone w systemie Women Specific Design ukierunkowanym specjalnie na lepsze dopasowanie i większy komfort kobiet.

Wszystkie modele butów na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie. W miłej atmosferze doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej pary. Jeśli mieszkasz daleko, śmiało pisz lub dzwoń, postaramy się jak najlepiej dobrać odpowiedni model i rozmiar. Zawsze masz też prawo do zwrotu lub wymiany. Pamiętaj też o Unconditional Bontrager Guarantee zapewniającej prawo do zwrotu każdego towaru, który nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu miesiąca od daty zakupu.

Jeśli interesuje Cię produkt, którego nie mamy na stanie, prosimy o kontakt, zamówimy go dla Ciebie.

Pełna kolekcja butów Bontrager na stronie Trek Bikes