Buty dla kobiet

1

Buty rowerowe dla kobiet różnią się nie tylko rozmiarówką i wyglądem, ale również budową dostosowaną do zwykle mniejszej i szczuplejszej kobiecej stopy. Zdarza się jednak, że niektórym paniom bardziej odpowiadają standardowe modele.

Marka Bontrager zwraca uwagę na stale rozwijający się rynek produktów dla kobiet. Większość modeli obuwia ma swoje damskie odpowiedniki. Ich kształt, rozmiarówkę i wygląd określa Women’s Specific Design. Kompletna kolekcja obuwia dla kobiet Bontrager obejmuje podstawowe serie butów o nieco luźniejszym kroju i mniejszej sztywności odpowiednie dla początkujących rowerzystek przez bardziej zaawansowane modele o większej sztywności, ściślejszym dopasowaniu i zapięciu Boa, po profesjonalne, wyczynowe obuwie z carbonową podeszwą o wysokim indeksie sztywności i rewelacyjnie niską masą. Kobiety mogę wybierać wśród modeli szosowych, terenowych butów mtb i enduro oraz rekreacyjnych modeli odpowiednich na wycieczki czy codzienne dojazdy. Buty rowerowe dla kobiet marki Bontrager są perfekcyjnie wykonane, wygodne i świetnie wyglądają. Co ważne, zużywające się elementy, jak paski, klamry, pokrętła czy wkładki możesz dokupić oddzielnie.

Marka Bontrager jeszcze lepiej zorganizowała swoje kolekcje, łatwiej teraz dopasować cały komplet odzieży, butów i kasku, których linie występują pod jedną nazwą.

Wszystkie modele butów na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie. W miłej atmosferze doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej pary. Jeśli mieszkasz daleko, śmiało pisz lub dzwoń. Postaramy się jak najlepiej dobrać odpowiedni model i rozmiar, zawsze masz też prawo do zwrotu lub wymiany. Pamiętaj też o Unconditional Bontrager Guarantee zapewniającej prawo do zwrotu każdego towaru, który nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu miesiąca od daty zakupu.

Jeśli interesuje Cię produkt, którego nie mamy na stanie, prosimy o kontakt, zamówimy go dla Ciebie.