Rowery dla kobiet

Rowery dla kobiet Trek i Diamant

Trek produkuje pełną gamę rowerów damskich dłużej niż jakakolwiek inna marka na świecie. Doskonale wie, że kobiety mają różne oczekiwania w stosunku do rowerów, więc dla każdej z nich przygotował odpowiednią ofertę wśród rowerów górskich, szosowych i miejskich.

Rowery górskie dla kobiet to przede wszystkim linie Skye i Cali. Są to modele do rekreacyjnej jazdy terenowej, mają więc zmienioną geometrię ramy w stosunku do swoich męskich odpowiedników Marlin i X-Caliber. Zapewnia ona nieco bardziej wyprostowaną pozycję i ma większy przekrok, dzięki podgiętej górnej rurze. Przekłada się to na lepszy komfort, stabilność, moc i kontrolę. Rowery te są również wyposażone w damskie siodła, węższe kierownice, krótsze mostki i korby. Rozmiarówka ram też jest inna. Modele o mniejszych ramach 13,5″ i 15,5″ wyposażono w koła 27,5″, natomiast te z ramami 17″ i 18,5″ mają koła 29″.

Damskie rowery górskie na stronie Trek Bikes

Rowery szosowe dla kobiet to przede wszystkim linie Lexa i Silque. Są zbudowane na lekkich ramach dopasowanych do kobiecych proporcji ciała wykonanych z aluminium lub włókna węglowego. Są też wyposażone w damskie siodła, odpowiedniej długości mostki i korby. Bardzo ważny element to typowo damskie kierownice szosowe. W szosach nieprzeznaczonych specjalnie dla kobiet są zwykle za szerokie i mają za duży zasięg. Ramy mają również inny zakres rozmiarów, niektóre modele dostępne są od rozmiaru 44 cm.

Damskie rowery szosowe na stronie Trek Bikes

Wreszcie rowery miejskie dla kobiet to seria Treka FX WSD oraz Neko z doskonale dopasowaną ramą o damskiej geometrii i rozmiarówce, z damskim siodłem oraz komponentami o odpowiednich długościach i parametrach. Do tego klasyczne i eleganckie rowery marki Diamant o typowo damskich, mocno obniżonych ramach i odpowiednio szerokich i miękkich siodłach, subtelnej stylistyce oraz bogatym wyposażeniu dodatkowym.

Damskie rowery miejskie na stronie Trek Bikes

Wszystkie sprzedawane przez nas rowery dla kobiet Trek i Diamant mają dożywotnią gwarancję na ramę.

Wszystkie rowery widoczne na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie. Jeśli interesuje Cię model, kolor czy rozmiar, którego akurat nie mamy na stanie, skontaktuj się z nami, możemy szybko sprowadzić dla Ciebie wymarzony sprzęt lub pomóc w dokonaniu wyboru.

W trosce o najlepszą jakość obsługi klienta rowery Trek i Diamant nie są sprzedawane wysyłkowo. Jeśli nie możesz osobiście odebrać roweru, prosimy o kontakt, możemy dowieźć rower w Olsztynie i okolicach.