O nas

kaski dla rowerzystów onlineKochamy kolarstwo i rowery w każdej postaci, szczególnie bliska jest nam jazda w górach. Poznaliśmy się na rowerze i po latach pracy w branży postanowiliśmy otworzyć sklep i serwis według własnego pomysłu. Codziennie jesteśmy na miejscu, dzięki czemu stawiamy na jakość oraz przyjazną i fachową obsługę każdego klienta.

Naszym klientom oferujemy tylko takie produkty, które sami chcielibyśmy kupić 🙂 Postawiliśmy więc na najlepsze rowery z USA marki Trek, sprzęt doskonałej jakości z szeroką ofertą od wyczynowych rowerów szosowych i górskich po turystyczne rowery terenowe i miejskie, z seriami przeznaczonymi specjalnie dla kobiet i dzieci, wreszcie wykonywane na zamówienie i indywidualnie dostosowane rowery w programie Project One. Do tego niezawodne rowery miejskie z tradycjami niemieckiej marki Diamant.

Ofertę rowerów uzupełniają odzież, kaski, buty, części, akcesoria, suplementy diety znanych i sprawdzonych przez nas marek: Bontrager, Endura, Uvex, Camelbak, Pearl Izumi, Shimano, Sram, Lezyne, Look, Knog, Esi Grips, AbsoluteBlack, Enduro, Stan’s No Tubes, Accent, SIS, Continental czy Schwalbe.

Naszym oczkiem w głowie jest serwis, w którym każdy rower jest traktowany jak nasz własny 🙂 Używamy tylko najlepszych na świecie narzędzi przede wszystkim Park Tool oraz DT Swiss. Stosujemy wyłącznie oryginalne oleje i smary Fox, Rock Shox, Sram, Shimano. Wykonujemy wszelkie naprawy od przeglądów i regulacji rowerów po serwis wyczynowych amortyzatorów, profesjonalną wymianę łożysk czy budowę perfekcyjnych kół.


#finisherpl

    Kasia
    Kasia
    Bartek
    Bartek
Naszym oczkiem w głowie jest serwis, w którym każdy rower jest traktowany jak nasz własny

Nasze zalety

Indywidualne podejście

Specjalizacja

Zaangażowanie

Kompleksowe wsparcie