Buty rowerowe

1

Buty rowerowe MTB i szosowe

Większość rowerzystów z czasem decyduje się na zakup specjalnego obuwia do jazdy. Buty rowerowe są sztywniejsze niż zwykłe obuwie. W większości  przeznaczone do montażu bloków i wpinania w specjalne pedały, co zapewnia większą efektywność pedałowania. Mają też odpowiednio wyprofilowany kształt, specjalne wkładki, czy dobrą wentylację, by poprawić jakość i komfort jazdy.

Buty szosowe mają sztywną gładką podeszwę i są przystosowane do montażu bloków szosowych. Buty mtb mają podeszwę z bieżnikiem, który umożliwia chodzenie. Możemy też wyróżnić bardziej wyspecjalizowane typy obuwia na rower, np. buty triathlonowe czy buty do enduro.

Buty rowerowe Bontrager

Buty rowerowe marki Bontrager wyróżniają najlepszej klasy sztywne podeszwy oraz wierzchy z wzorem inForm odpowiednio dopasowane do stopy. Szeroka oferta i duży zakres rozmiarów pozwolą wybrać odpowiedni model dla każdego kolarza. Buty o nieco luźniejszym kroju i mniejszej sztywności pasują początkującym rowerzystom, a także jeżdżącym turystycznie. Bardziej zaawansowane modele są sztywniejsze, ściślej dopasowane i wyposażone w zapięcia Boa. Profesjonalne, wyczynowe obuwie wyróżniają karbonowe podeszwy o najwyższym indeksie sztywności i rewelacyjnie niska waga. Na dodatek wszystkie  buty rowerowe Bontrager świetnie wyglądają, w ofercie znajdziemy wyraziste kolory i wzory lub bardziej klasyczne modele.

Marka Bontrager zwraca uwagę na stale rozwijający się rynek produktów dla kobiet. Większość modeli obuwia ma swoje damskie odpowiedniki. Ich kształt i rozmiarówkę dopasowano do szczuplejszej, mniejszej stopy. Damskie buty kolarskie wyróżnia oczywiście stylowy, kobiecy wygląd. Wiele Pań wybiera też standardowe modele.

Wszystkie modele butów na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie, gdzie w miłej atmosferze doradzimy w wyborze odpowiedniej pary. Jeśli mieszkasz daleko, śmiało pisz lub dzwoń. Postaramy się jak najlepiej dobrać odpowiedni model i rozmiar, zawsze masz też prawo do zwrotu lub wymiany. Pamiętaj też o Unconditional Bontrager Guarantee zapewniającej prawo do zwrotu każdego towaru, również używanego towaru, który nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu miesiąca od daty zakupu.

Jeśli interesuje Cię produkt, którego nie mamy na stanie, prosimy o kontakt, zamówimy go dla Ciebie.