Rowery

Najlepsze rowery Olsztyn w sklepie rowerowym Finisher

Sklep i serwis rowerowy Finisher powstał z miłości do kolarstwa i rowerów. Sprzedajemy tylko takie rzeczy, które sami chcielibyśmy kupić, postawiliśmy więc na najlepsze rowery z USA marki Trek, której filozofia doskonałej jakości oraz profesjonalnej i przyjaznej obsługi klienta jest pokrewna naszej.

Marka Trek to przemyślane konstrukcje, zaprojektowane przez profesjonalistów; doskonałej jakości sprzęt, wykonany starannie z dbałością o każdy detal; nowoczesne kolekcje, które czerpią to, co najlepsze z obowiązujących trendów; bogaty, lecz nie przeładowany wybór modeli do wszelkiego zastosowania; kompletny produkt tworzący spójną całość, w której każdy rower jest unikalny i niepowtarzalny

Rowery Trek są skierowane do szerokiego grona użytkowników, stąd ich popularność na całym świecie. W naszej ofercie znajdziecie komfortowe i niezawodne rowery górskie, crossowe czy miejskie do rekreacyjnej jazdy, rodzinnych wycieczek i dojazdów do pracy. Mamy też sporo rowerów górskich i szosowych dla ambitnych kolarzy, którzy jeżdżą dużo, w trudnym terenie, starują w zawodach i pasjonują się kolarstwem. Zawsze znajdziecie też u nas kilka topowych sprzętów z kategorii rowerów wyczynowych; zwykle są to modele testowe, które możecie bezpłatnie wypożyczyć, zanim zdecydujecie się na zakup.

Rowery Trek na stronie Trek Bikes

O marce Trek na stronie Trek Bikes

Uzupełnieniem naszej oferty jest niemiecka marka Diamant, która produkuje eleganckie rowery miejskie i trekkingowe, a działa na rynku nieprzerwanie od końca XIX wieku. Rowery Diamant wyróżnia stonowany wygląd, solidne wykonanie z podzespołów wyłącznie najlepszej jakości i bogate wyposażenie dodatkowe najlepszych marek. Jest to sprzęt przede wszystkim użytkowy, bardzo przemyślany, by służył jako codzienny środek transportu i niezawodny towarzysz w wolnym czasie.

Rowery Diamant na stronie producenta

O marce Diamant na stronie Trek Bikes

Wszystkie sprzedawane przez nas rowery Trek i Diamant mają dożywotnią gwarancję na ramę (rowery mtb fs na przedni trójkąt).

Wszystkie rowery widoczne na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie. Jeśli interesuje Cię model, kolor czy rozmiar, którego akurat nie mamy na stanie, skontaktuj się z nami, możemy szybko sprowadzić dla Ciebie wymarzony sprzęt lub pomóc w dokonaniu wyboru.

W trosce o najlepszą jakość obsługi klienta rowery Trek i Diamant nie są sprzedawane wysyłkowo. Jeśli nie możesz osobiście odebrać roweru, prosimy o kontakt, możemy dowieźć rower w Olsztynie i okolicach.