Rowery

1

Rowery w Olsztynie

Sklep i serwis rowerowy Finisher powstał z miłości do kolarstwa i rowerów. Nasz sklep w Olsztynie oferuje najlepsze rowery marki Trek, z której filozofią doskonałej jakości oraz profesjonalnej i przyjaznej obsługi klienta całkowicie się identyfikujemy.

Rowery marki Trek to przemyślane konstrukcje, zaprojektowane przez profesjonalistów. Doskonała jakość i staranne wykonanie z dbałością o każdy detal. Bogaty wybór modeli do wszelkiego zastosowania. Kompletne produkty tworzą spójną całość, w której każdy rower jest unikalny i niepowtarzalny. Do tego nowoczesne rozwiązania technologiczne i efektowna grafika.

Rowery marki Trek w Olsztynie

Rowery Trek są skierowane do szerokiego grona użytkowników, stąd ich popularność na całym świecie. Nasza oferta to przede wszystkim komfortowe i niezawodne rowery górskie, crossowe czy miejskie do rekreacyjnej jazdy, rodzinnych wycieczek i dojazdów do pracy. Mamy też rowery górskie i szosowe dla ambitnych kolarzy, którzy jeżdżą dużo, starują w zawodach i pasjonują się kolarstwem. Zawsze znajdziecie też u nas kilka topowych sprzętów z kategorii rowerów wyczynowych.  Zwykle są to modele testowe, które możecie bezpłatnie wypożyczyć w Olsztynie, zanim zdecydujecie się na zakup. Nie zapominamy też o najmłodszych, oferując rowery dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Dożywotnia gwarancja na ramę Trek

Wszystkie sprzedawane przez nas rowery Trek mają dożywotnią gwarancję na ramę dla pierwszego właściciela.

Dostępność rowerów Trek

Wszystkie rowery widoczne na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie rowerowym w Olsztynie. Jeśli interesuje Cię model, kolor czy rozmiar, którego akurat nie mamy na stanie, skontaktuj się z nami. Możemy sprowadzić dla Ciebie wymarzony sprzęt lub pomóc w dokonaniu wyboru.

Dostawa i odbiór roweru

Rower kupiony przez sklep internetowy można odebrać osobiście w naszym sklepie w Olsztynie. Dzięki temu otrzymasz  sprzęt prawidłowo złożony, wyregulowany i w pełni przygotowany do jazdy. Możliwa również wysyłka. Rower wysłany kurierem wymaga przykręcenia pedałów i kierownicy oraz montażu przedniego koła. Należy też ustawić zamontować sztycę z siodełkiem i ustawić na odpowiedniej wysokości.