Kaski

1

Kaski rowerowe

Kaski rowerowe to niezbędny konieczność. Używanie kasku często może zadecydować o naszym zdrowiu, a nawet życiu. Na szczęście świadomość rowerzystów w tej kwestii rośnie, a dzisiejsze kaski są lekkie, wygodne i twarzowe, co z pewnością zachęca do ich noszenia. Jednak najważniejsze w wyborze kasku, to kierować się bezpieczeństwem i odpowiednim dopasowaniem.

Wszystkie oferowane przez nas kaski rowerowe gwarantują wysoki poziom ochrony i bezpieczeństwa. Wyróżniają się też doskonałą jakością i efektownym wyglądem.

Kaski rowerowe Bontrager

Kaski Bontrager to przede wszystkim kaski z innowacyjnym systemem ochrony mózgu WaveCel, który chroni przed wstrząśnieniem mózgu na skutek upadku nawet 48x bardziej skutecznie niż standardowe kaski piankowe. Do tego bardzo wygodne kaski do rekreacyjnej jazdy w korzystnej cenie. Wszystkie kaski Bontrager są objęte gwarancją Crash Replacement. Jeśli w ciągu roku od daty zakupu zdarzy Ci się wypadek, w którym połamiesz kask, nieodpłatnie otrzymasz nowy.

Wszystkie kaski na stronie są dostępne od ręki w sklepie internetowym oraz w naszym sklepie Olsztynie, gdzie w miłej atmosferze doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Jeśli mieszkasz daleko, śmiało pisz lub dzwoń. Postaramy się jak najlepiej dobrać odpowiedni model i rozmiar, zawsze masz też prawo do zwrotu lub wymiany.

Jeśli interesuje Cię produkt, którego nie mamy na stanie, prosimy o kontakt, zamówimy go dla Ciebie.