Kaski

Kaski rowerowe to absolutna konieczność. Używanie kasku często może zadecydować o naszym zdrowiu, a nawet życiu. Na szczęście świadomość rowerzystów w tej kwestii rośnie, a dzisiejsze kaski są lekkie, wygodne i twarzowe, co z pewnością zachęca do ich noszenia. Pamiętajcie jednak, by przy wyborze kasku kierować się przed wszystkim bezpieczeństwem i wygodą.

Kaski rowerowe marki Bontrager są projektowane z największą starannością. Stanowią spójną kolekcję produktów do wszelkiego zastosowania – na szosę i w teren, na wyścigi i do rekreacji, dla dorosłych i dla dzieci.

W ofercie Marki Bontrager znajdziesz również kaski z systemem ochrony mózgu MIPS.

Wszystkie kaski Bontrager są objęte gwarancją Crash Replacement. Jeśli w ciągu roku od daty zakupu zdarzy Ci się wypadek, w którym połamiesz kask, nieodpłatnie otrzymasz nowy.

Marka Bontrager jeszcze lepiej zorganizowała swoje kolekcje. Łatwiej teraz dopasować cały komplet odzieży, butów i kasku, których linie występują pod jedną nazwą.

Wszystkie kaski na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie, gdzie w miłej atmosferze doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Jeśli mieszkasz daleko, śmiało pisz lub dzwoń. Postaramy się jak najlepiej dobrać odpowiedni model i rozmiar, zawsze masz też prawo do zwrotu lub wymiany. Pamiętaj też o Unconditional Bontrager Guarantee zapewniającej prawo do zwrotu każdego towaru, który nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu miesiąca od daty zakupu.

Jeśli interesuje Cię produkt, którego nie mamy na stanie, prosimy o kontakt, zamówimy go dla Ciebie.

Kaski Bontrager na stronie Trek Bikes