Rowery miejskie/rekreacja

1

Rowery miejskie

Rowery miejskie i rekreacyjne Trek i Diamant są wygodne, praktyczne i niezawodne w codziennym użytkowaniu. Świetnie sprawdzają się do codziennej komunikacji, podczas dojazdów do pracy. To również wspaniali towarzysze rodzinnych wycieczek i weekendowej rekreacji. Co więcej prezentują się pięknie i stylowo.

Rowery rekreacyjne Trek

Marka Trek oferuje wspaniałe rowery do rekreacyjnej jazdy z serii Dual Sport i FX. Świetne na weekendowe wycieczki i do codziennych dojazdów. Zapewniają komfortową pozycję, mają wygodne siodło i chwyty oraz mocowania błotników, bagażnika i nóżki.

Trek Dual Sport to niezwykle wszechstronne rowery crossowe, które doskonale radzą sobie na asfalcie, ścieżkach rowerowych czy w lekkim terenie. Amortyzowany widelec, tarczowe hamulce i średniej grubości opony z delikatnym bieżnikiem świetnie sprawdzą się, jeśli zechcesz zjechać w leśną ścieżkę

Rowery Trek FX, określane czasem jako rowery fitness, to idealne połączenie szybkości i lekkości roweru szosowego z wygodą i użytecznością roweru miejskiego. Mają prostą konstrukcję, są bardzo lekkie i zwinne, dzięki czemu świetnie nadają się do sportu i treningów. Tak samo dobrze sprawdzą się też jako szybki rower miejski.

Rowery Diamant

Rowery Diamant to klasyczne modele miejskie i trekkingowe. Zapewniają wyprostowaną pozycję, mają szerokie, wygodne siodła i ergonomiczne chwyty kierownicy. Wyróżnia je eleganckie wzornictwo oraz solidne wykonanie z podzespołów wyłącznie najlepszej jakości. Wszystkie są bogato wyposażone w oświetlenie, błotniki, bagażniki, stopki, osłony, pompki, dzwonki najlepszych marek:  Atran Velo, Axa, Curana, SKS, Spanninga.