Rowery miejskie/rekreacja

Rowery miejskie Olsztyn Trek i Diamant to różne rodzaje sprzętu, który łączy jedno – mają być wygodne, praktyczne i niezawodne w codziennym użytkowaniu. Świetnie sprawdzają się do codziennej komunikacji, dojazdów do pracy, ale też są wspaniałym towarzyszem rodzinnych wycieczek i weekendowej rekreacji.

Rowery miejskie Olsztyn marki Trek to przede wszystkim seria FX, określane czasem jako rowery fitness. To idealne połączenie szybkości i lekkości roweru szosowego z wygodą i użytecznością roweru miejskiego. Mają prostą konstrukcję, są bardzo lekkie i zwinne, dzięki czemu świetnie nadają się do sportu i treningów. Zapewniają jednocześnie neutralną pozycję, komfortowe siodło i chwyty oraz mocowania błotników, bagażnika i nóżki, są więc również idealne do dojazdów do pracy. I wszystkiego pomiędzy 🙂

Rowery marki Diamant to z kolei klasyczne modele miejskie i trekkingowe. Zapewniają wyprostowaną pozycję, mają szerokie, wygodne siodła i ergonomiczne chwyty kierownicy. Wyróżnia je eleganckie wzornictwo oraz solidne wykonanie z podzespołów wyłącznie najlepszej jakości. Wszystkie są bogato wyposażone w oświetlenie, błotniki, bagażniki, stopki, osłony, pompki, dzwonki najlepszych marek:  Atran Velo, Axa, Curana, SKS, Spanninga.

Wszystkie sprzedawane przez nas rowery Trek i Diamant mają dożywotnią gwarancję na ramę.

Wszystkie rowery widoczne na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie. Jeśli interesuje Cię model, kolor czy rozmiar, którego akurat nie mamy na stanie, skontaktuj się z nami, możemy szybko sprowadzić dla Ciebie wymarzony sprzęt lub pomóc w dokonaniu wyboru.

W trosce o najlepszą jakość obsługi klienta rowery Trek i Diamant nie są sprzedawane wysyłkowo. Jeśli nie możesz osobiście odebrać roweru, prosimy o kontakt, możemy dowieźć rower w Olsztynie i okolicach.

Rowery miejskie na stronie