Rowery dla dzieci

Rowery dla dzieci Trek są świetnie dopasowane, bezpieczne i lekkie. Gwarantują Twojemu dziecku niesamowitą frajdę z jazdy, a Tobie radość i satysfakcję ze spełniania jego marzeń. To najlepsza zabawa i doskonała możliwość na wspólne spędzanie czasu.

Filozofia dopasowania jest podstawą przy projektowania rowerów dziecięcych Treka.

  1. Rama dostosowana pod względem długości, wysokości przekroku i pozycji ciała zapewnia poczucie stabilności, kontroli i bezpieczeństwa na rowerze.
  2. Siodło dobrane do rozmiaru roweru z możliwością regulacji wysokości
  3. Pedały dopasowane do mniejszych, dziecięcych stóp
  4. Chwyty kierownicy o średnicy dopasowanej do mniejszych, dziecięcych dłoni
  5. Dziecięce klamki hamulcowe z regulowaną odległością
  6. Przełożenia dopasowane do wieku i siły rowerzysty
  7. Korba o odpowiedniej długości ramion, w niektórych modelach korba z dwoma otworami montażowymi pedałów, która umożliwia dostosowanie długości korb wraz ze zmianą wzrostu użytkownika

Rowery marki Trek są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, liczba przy nazwie modelu oznacza wielkość koła. Dla najmłodszych w wieku 4-6 przeznaczono modele na kołach 16″ z bocznymi kółkami do nauki jazdy. Dla starszych dzieci w wieku 6-8 lat mamy modele na kołach 20″ do wyboru z przerzutką tylną lub jeszcze bez biegów, amortyzowane lub na sztywnym widelcu. Dla starszych rowerzystów w wieku 8-12 są rowery na kołach 24″ lub 26″ z amortyzacją (lub na sztywnym widelcu w modelach Neko i Dual Sport) i przerzutką przednią i tylną. Dobór rozmiaru do wzrostu przedstawia poniższa grafika

kids-bike-sizing

Rowery dla dzieci na stronie Trek Bikes

Wszystkie sprzedawane przez nas rowery dziecięce marki Trek mają dożywotnią gwarancję na ramę

Wszystkie rowery widoczne na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie. Jeśli interesuje Cię model, kolor czy rozmiar, którego akurat nie mamy na stanie, skontaktuj się z nami, możemy szybko sprowadzić dla Ciebie wymarzony sprzęt lub pomóc w dokonaniu wyboru.

W trosce o najlepszą jakość obsługi klienta rowery Trek nie są sprzedawane wysyłkowo. Jeśli nie możesz osobiście odebrać roweru, prosimy o kontakt, możemy dowieźć rower w Olsztynie i okolicach.