Rowery dla dzieci

1

Rowery dla dzieci Olsztyn – Trek

Bezpieczne, lekkie i świetnie dopasowane rowery dla dzieci –  Trek. Gwarantują Twojemu dziecku niesamowitą frajdę z jazdy, a Tobie radość i satysfakcję ze spełniania jego marzeń. To najlepsza zabawa i doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu.

Dlaczego warto kupić dziecku markowy rower?

W przeciwieństwie do rowerów z supermarketu, rowery dziecięce marki Trek projektują ludzie, którzy naprawdę się na tym znają. Dzięki temu najmłodsi rowerzyści mają na rowerze odpowiednią pozycję, a komponenty są odpowiednie do wzrostu i wieku. Kupując rower dziecięcy w Olsztynie – w profesjonalnym sklepie rowerowym, masz też gwarancję, że sprzęt jest prawidłowo skręcony i wyregulowany. Twoje dziecko ma więc świetną zabawę na wygodnym rowerze, który lekko się toczy, a Ty nie martwisz się o jego bezpieczeństwo.

Dobór rozmiaru roweru dla dziecka

Rowery marki Trek są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Cyfra przy nazwie modelu oznacza wielkość koła. Dla najmłodszych na początek polecamy rowerki biegowe bez pedałów do nauki równowagi. Dla dzieci w wieku 3-6 lat oferujemy małe rowerki na kołach 12″ i 16″ z bocznymi kółkami do nauki jazdy. Starsze dzieci w wieku 6-12 lat mogą wybrać modele z kołami 20″, 24″ lub 26″ do wyboru z przerzutką tylną lub jeszcze bez biegów, amortyzowane lub ze sztywnym widelcem.

Rozmiar koła 12″ 16″ 20″ 24″ 26″
Wzrost 86-102 cm 99-117 cm 114-132 cm 130-150 cm 146-160 cm

Dopasowanie roweru dziecięcego

Podstawą przy projektowania rowerów dziecięcych Treka jest dobranie ramy i komponentów odpowiednich do wzrostu i wieku dziecka.

  1. Rama dostosowana pod względem długości, wysokości przekroku i pozycji ciała zapewnia poczucie stabilności, kontroli i bezpieczeństwa na rowerze.
  2. Siodło dobrane do rozmiaru roweru z dużym zakresem regulacji wysokości
  3. Pedały dopasowane do mniejszych, dziecięcych stóp.
  4. Chwyty kierownicy o średnicy dopasowanej do mniejszych, dziecięcych dłoni
  5. Dziecięce klamki hamulcowe z regulowaną odległością.
  6. Przełożenia dopasowane do wieku i siły rowerzysty
  7. Ramiona korby o odpowiedniej długości ramion

Gwarancja na rower dziecięcy

Wszystkie rowery dla dzieci marki Trek są objęte dożywotnią gwarancją na ramę i dwuletnią gwarancją na części.