Buty mtb

1

Buty mtb

Buty mtb są najbardziej popularnym typem obuwia wybieranym przez rowerzystów. Ich podeszwy mają bieżnik, który umożliwia chodzenie, gdy górka jest zbyt stroma lub trzeba przeprawić się przez zwalone drzewo. Z tego samego powodu nie są aż tak sztywne jak buty szosowe. W podeszwach są specjalne otwory do mocowania bloków różnych marek pedałów (Shimano, Crank Brothers, Look, Time i inne).

Buty mtb Bontrager

Buty mtb marki Bontrager wyróżniają najlepszej klasy podeszwy, które wybitnie przenoszą moc i sprawność oraz wierzchy z wzorem inForm, które gwarantują dobre dopasowanie do każdej stopy. Są świetnie wentylowane. Osłony GnarGuard w dolnych częściach buta chronią przed kamieniami i krzakami na szlaku. Szeroka oferta i duży zakres rozmiarów pozwolą wybrać odpowiedni model dla każdego kolarza: od podstawowych butów o nieco luźniejszym kroju i mniejszej sztywności odpowiednich dla początkujących rowerzystów i tych jeżdżących turystycznie przez bardziej zaawansowane modele o większej sztywności, ściślejszym dopasowaniu i zapięciu Boa, po profesjonalne, wyczynowe obuwie z karbonową podeszwą o najwyższym indeksie sztywności i rewelacyjnie niską masą. Na dodatek wszystkie świetnie wyglądają. Większość jest w ciemnych, praktycznych kolorach z ciekawą fakturą lub kolorowymi wstawkami, ale możesz wybrać coś bardziej rzucającego się w oczy. Co ważne, zużywające się elementy, jak paski, klamry, pokrętła czy wkładki możesz dokupić oddzielnie.

Buty mtb dla kobiet

Marka Bontrager zwraca uwagę na stale rozwijający się rynek produktów dla kobiet. Większość modeli obuwia ma swoje damskie odpowiedniki. Ich kształt i rozmiarówkę dopasowano do szczuplejszej, mniejszej stopy. Damskie buty mtb wyróżnia oczywiście stylowy, kobiecy wygląd.

Buty enduro

Oddzielną linię stanowią buty enduro, coraz bardziej popularnej odmiany kolarstwa górskiego. Odpowiednio sztywne do wysokich osiągów na zawodach, ale z całkowicie gumową podeszwą, przystosowaną do częstego podchodzenia. Ponadto odpowiedni kształt buta z zabudowaną kostką dla ochrony przed luźnymi kamieniami. Do tego rewelacyjny, agresywny wygląd oraz modele dla kobiet i dla mężczyzn.

Buty MTB Bontrager w naszym sklepie rowerowym w Olsztynie

Wszystkie modele butów na stronie są dostępne od ręki w naszym sklepie w Olsztynie. W miłej atmosferze doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej pary. Jeśli mieszkasz daleko, śmiało pisz lub dzwoń, postaramy się jak najlepiej dobrać odpowiedni model i rozmiar, zawsze masz też prawo do zwrotu lub wymiany. Pamiętaj też o Unconditional Bontrager Guarantee zapewniającej prawo do zwrotu każdego towaru, który nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu miesiąca od daty zakupu.

Jeśli interesuje Cię produkt, którego nie mamy na stanie, prosimy o kontakt, zamówimy go dla Ciebie.